Varga László püspök
Forrás: Új Ember (LXXV. évf. 6.)
Fotó: pixabay.com
„A hála rendkívül fontos. Az emberek szívének normálállapota nem a keserűség, a morgás, hanem az öröm, hiszen Isten Szentlelke, az öröm és a szeretet Lelke minden emberben jelen van. A sok aggódás, gond és hiány nem engedi, hogy átéljük a szívünkben ezt az örömet, de a bennünk lévő hála képes felszabadítani. Mindig van miért hálát adnunk! S ahogy nő a hála, úgy nő bennünk az öröm, és közöttünk a szeretet.”
Varga László püspök
Forrás: Új Ember (LXXV. évf. 6.)
Fotó: pixabay.com


Ingyen gokart gyermeknap alkalmából
Közös értékeink, közös eredményeink – 25 éves a Diósdi Óvodásokért Alapítvány
Milyen Diósdot szeretnénk? – Lakossági fórumot tartottak városunk fejlesztési koncepciójáról
Jótékonysági koncert és közösségi örömzenélés Diósdon a Spirit Együttessel
Középpontban a természeti értékek és a családok – „Élő Tanösvény” Diósdon